1234567

Fotografia

       Zajmowanie się fotografią ślubną to dla nas zaszczyt, a zarazem ogromna odpowiedzialność, wiemy bowiem, że najpiękniejsze chwile w życiu zasługują na najwyższą jakość zdjęć.
       Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. W naszej pracy łączymy wiedzę i doświadczenie z najnowszą techniką w fotografii.
       Naszym klientom przekazujemy starannie wyselekcjonowany materiał. Wszystkie fotografie poddawane są obróbce komputerowej.

       Fotoreportaż rozpoczyna się od przygotowań w domu Pana Młodego oraz Panny Młodej, poprzez błogosławieństwo, ceremonię zaślubin, życzenia, zabawę weselną, kończąc na oczepinach. Zwieńczeniem jest sesja plenerowa przeważnie realizowana innego dnia w wybranych wcześniej miejscach. Sesja w innym terminie jest korzystniejsza z kilku powodów. Po pierwsze w dniu ślubu Młoda Para ma wystarczająco wiele stresu i obowiązków. Po drugie, aby sesja plenerowa dała dobry efekt potrzebny jest czas i spokój jej uczestników. Takie rozwiązanie pozwala na swobodną pracę nie martwiąc się o ubrudzenie czy zniszczenie stroju weselnego.

       Zdjęcia oddawane są na dwóch płytach dvd, na pierwszej znajduje się prezentacja multimedialna do obejrzeniu w stacjonarnym odtwarzaczu dvd lub komputerze, na drugiej są wszystkie zdjęcia zapisane jako pliki jpg. Otrzymują Państwo 5 kompletów takich płyt. Płyty i okładki są indywidualnie projektowane oraz nadrukowywane zdjęciami Pary Młodej.